Учасник "Холостячки" не стримав емоцій після фіналу шоу і "викотив" відвертий пост

04 декабря 2021 г., 08:41:00   29   0

Свечкоренко покинув шоу "Холостячка-2" у фіналі / фото СТБ


Роман Свечкоренко, який залишив шоу "Холостячка" у фіналі, написав пост-одкровення про свою участь у проекті.


Як розповів він на своїй сторінці в Instagram, у нього просто не було найціннішого - часу, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.


За словами чоловіка, він став заручником ситуації, на яку не міг впливати з самого початку. Він запевнив, що йому шкода через те, що він не встиг розлучитися до початку проекту.


"Мені шкода, що цим скористалися і зробили мене обманщиком (я зараз не про Злату), мені щиро шкода. Я з самого початку сказав, що я ще в процесі. Ще задовго до початку зйомок. Мене запевнили, що все буде добре, а я просто повірив. Навіть переконували, що ніхто в цьому не зацікавлений. Повірити було помилкою, моєю особистою помилкою", - зазначив Свечкоренко.


Він додав, що в тому, що відбувається, винен тільки він сам. Але за фактом, сказав Рома, у нього відібрали час.


"При цьому зробили на всю країну обманщиком. Але зараз я навіть радий, що так сталося. Я став сильнішим, більш стресостійким, більш надійним", - поділився Свечкоренко.


Говорячи про стосунки зі Златою, він зазначив, що у них дійсно був щирий інтерес один до одного, але вони потрапили не в той час і не в те місце.


"Потрібно відпускати людей, які не готові любити тебе. Одне з найскладніших і важливих умінь, які потрібні в житті. Всім дякую, хто в мене вірив, я правда дуже старався, але, мабуть, не доля", - підсумував Роман.


Як повідомлялося, Злата Огнєвіч відправила психолога Романа Свечкоренка додому ще до церемонії троянд у фіналі. Переможцем шоу став Андрій Задворний.


Источник: Все новости от

Читайте еще

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Наши опросы
Как вы попали на наш сайт?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте